Zespół morski

opublikowane: 14 paź 2013, 08:06 przez Bartosz Sawicki
Poszukujemy chętnych do pracy w zespole morskim. W ciągu kilku miesięcy chcemy opracować ostatni brakujący fragment PSKK. 

W archiwum można znaleźć "Ogólny projekt systemu kwalifikacji kajakowych". Zatwierdzony 9 grudnia 2009 roku dokument stał się fundamentem PSKK. W ciągu niespełna 4 lat przeszliśmy bardzo wiele ważnych dyskusji. Dzisiaj mamy PSKK nizinny, górski i około 50 osób zweryfikowanych na 4 stopniu. Nadeszła pora zacząć pracę nad ostatnim elementem tej układanki, czyli systemem dla kajakarzy morskich. Zgodnie z początkowymi założeniami koncepcja jest taka, żeby czerpać możliwie dużo z doświadczeń BCU i EPP. Chociaż nie ma to być zwykłe tłumaczenie, ale tekst dopasowany do naszej specyfiki. 

W związku z tym poszukujemy chętnych (ludzi z doświadczeniem morskim i szkoleniowym) do opracowywania 3 brakujących stopni (M3, M4, M5). Mam nadzieję, że za kilka miesięcy przedstawimy Wam konkretną propozycję katalogu umiejętności. Osoby zainteresowane współpracą przy tym temacie proszę o pilny kontakt.
Comments